Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Menu

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia - działki w Lipińcu, Klotyldzinie

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 26 października 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykaz działki gruntu w Lipińcu, przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej oraz wykaz działek gruntu w Klotyldzinie, przeznaczonych do zbycia w formie przetargu.

 • autor informacji: Jolanta Krząkała
  data wytworzenia: 2015-10-26
 • opublikował: Krzysztof Maciejewski
  data publikacji: 2015-10-26 13:06
 • opublikował: Justyna Dziwulska
  data publikacji: 2016-12-27 14:32

Informacje w sprawie wykazu nieruchomości przeznaczonych do zbycia

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 29 maja 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach oraz wykaz działki gruntu w Klotyldzinie, przeznaczonych do zbycia w formie przetargu – działki nr 210 i 211 w Studźcach i działka nr 349/3 w Klotyldzinie”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 9 kwietnia 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w formie przetargu - lokal mieszkalny przy ulicy Poznańskiej 31”.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 20 stycznia 2014r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu,  zamieszczono wykaz nieruchomości położonej w Margoninie, oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 764/2 przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 11 czerwca 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, zamieszczono wykaz nieruchomości położonej w Margoninie, oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 590/12 przeznaczonej do zbycia na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej jako działka nr 590/9 w Margoninie.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 24 czerwca 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, zamieszczono wykaz nieruchomości położonej w Lipińcu, oznaczonej ewidencyjnie jako działki nr 179/4 oraz 179/3, przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej, na rzecz wlaścicieli nieruchomości przyległych.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 8 lipca 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, zamieszczono wykaz nieruchomości położonej w  Margoninie, oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 590/12 przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 3 września 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, zamieszczono wykaz nieruchomości położonej w  Lipińcu, przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej .

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 15 września 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, zamieszczono wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w formie przetargu ustnego nieograniczonego - dz. 1048 w Margoninie, dz. 249 w Studźcach .

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 23 września 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu, zamieszczono wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej dz. 106 w Radwankach.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 24 listopada 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do zbycia w formie przetargu oraz w formie bezprzetargowej”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 1 grudnia 2014 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w formie przetargu".

 

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 2 lutego 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 10 lutego 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej oraz wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w formie przetargu”.

Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 5 maja 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykaz nieruchomości lokalowej przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej oraz wykaz działki gruntu przeznaczonej do zbycia w formie przetargu”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia  29 czerwca 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13, wywieszono wykaz nieruchomości lokalowej oraz wykazy działek gruntu w Margoninie, przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej.”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 16 listopada 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej – lokal mieszkalny w Lipinach”.„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 31 października 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach i w Klotyldzinie przeznaczonych do zbycia w formie przetargu oraz działki gruntu w Młynarach przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 23 listopada 2015 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej – lokale mieszkalne i działka w Margoninie”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 8 lutego 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 22 lutego 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 22 marca 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działki gruntu przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 18 kwietnia 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działki gruntu w Studźcach oraz wykaz lokalu mieszkalnego nr 2 przy ulicy Okopowej 15 w Margoninie,przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej i wykaz działki gruntu w Klotyldzinie przeznaczonej do zbycia w formie przetargu ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 16 maja 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 13 czerwca 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działki gruntu w Margoninie i w Młynarach przeznaczonych do zbycia w formie bezprzetargowej oraz wykaz działek gruntu w Klotyldzinie przeznaczonych do zbycia w formie przetargu ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 8 sierpnia 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działki gruntu w Margoninie przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej i wykaz działek gruntu w Studźcach przeznaczonych do zbycia w formie przetargu ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 5 września 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Sułaszewie przeznaczonych do zbycia w formie przetargu ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 31 października 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach i w Klotyldzinie przeznaczonych do zbycia w formie przetargu oraz działki gruntu w Młynarach przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 14 listopada 2016 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Klotyldzinie i w Margoninie przeznaczonych do zbycia w formie przetargu oraz działki gruntu w Sypniewie przeznaczonej do zbycia w formie bezprzetargowej ”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 27 grudnia 2016 r., na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz nieruchomości gruntowej niezabudowanej w Margoninie, przeznaczonej do zbycia w formie przetargu”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 20 lutego 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach, przeznaczonych do zbycia w formie przetargu”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 13 marca 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach, przeznaczonych do zbycia w formie przetargu”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 10 kwietnia 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach, przeznaczonych do zbycia w formie przetargu – działki nr 213 i 214”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 29 maja 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach oraz wykaz działki gruntu w Klotyldzinie, przeznaczonych do zbycia w formie przetargu – działki nr 210 i 211 w Studźcach i działka nr 349/3 w Klotyldzinie”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 25 lipca 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działki gruntu w Studźcach przeznaczonej do zbycia w formie przetargu – działka nr 225”.

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 14 sierpnia 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działki gruntu w Studźcach przeznaczonej do zbycia w formie przetargu – działka nr 220”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • autor informacji: Justyna Dziwulska
  data wytworzenia: 2014-08-12
 • opublikował: Justyna Dziwulska
  data publikacji: 2014-08-12 14:47
 • zmodyfikował: Jolanta Krząkała
  ostatnia modyfikacja: 2017-08-14 12:07

„Burmistrz Miasta i Gminy Margonin informuje, że dnia 29 maja 2017 r. na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu przy ul. Kościuszki 13 w Margoninie, wywieszony został wykaz działek gruntu w Studźcach, przeznaczonych do zbycia w formie przetargu – działki nr 210 i 211”.

 • opublikował: Jolanta Krząkała
  data publikacji: 2017-05-29 12:54

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 1271
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2017-08-14 12:07

Gmina Margonin

ul. Kościuszki 13
64-830 Margonin

NIP 607-00-55-742 / REGON 570791030

nr rachunku bankowego
94 8945 0002 1300 0101 2000 0020
Bank Spółdzielczy w Chodzieży o/Margonin

kod TERYT:
3001043 - Gmina Margonin
3001044 - miasto Margonin
3001045 - obszar wiejski Gminy Margonin

Dane kontaktowe

tel. 67 28 46 068

fax 67 28 47 273

e-mail: sekretariat@margonin.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP)

Godziny urzędowania

Urząd Miasta i Gminy Margonin
ul. Kościuszki 13

poniedziałek - piątek 730 - 1530

Urząd Stanu Cywilnego
ul. Poznańska 8

poniedziałek - piątek 730 - 1530

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 306356
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-09-22 10:12

Stopka strony