Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Margonin

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.margonin.pl

Treść strony

Komisja ds. finansów, budżetu i planowania

  1. Mariusz Bachorski
  2. Henryk Bukowski - przewodniczący
  3. Teresa Koźlarek
  4. Jerzy Staniewski
  5. Danuta Strychalska
  6. Arleta Wegner - wiceprzewodnicząca

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Kupniewska
    data wytworzenia: 2014-12-04
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2014-12-04 09:42
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2014-12-19 12:10

Komisja ds. społecznych i rolniczych

  1. Grzegorz Gręda
  2. Wojciech Janowiak - wiceprzewodniczący
  3. Barbara Kończak
  4. Teresa Koźlarek
  5. Adam Rogacki - przewodniczący
  6. Alina Wróblewicz

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Kupniewska
    data wytworzenia: 2014-12-04
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2014-12-04 09:42
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2014-12-19 12:11

Komisja Rewizyjna

Skład Komisji Rewizyjnej Rady Miasta i Gminy Margonin kadencja 2014-2018

  1. Staniewski Jerzy – Przewodniczący komisji,
  2. Grzegorz Gręda – Wiceprzewodniczący komisji,
  3. Strychalska Danuta – członek komisji,
  4. Wegner Arleta – członek komisji,
  5. Wróblewicz Alina – członek komisji,
  6. Zmudziński Andrzej – członek komisji.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Kupniewska
    data wytworzenia: 2014-12-04
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2014-12-04 09:42
  • zmodyfikował: Krzysztof Maciejewski
    ostatnia modyfikacja: 2017-02-09 16:34

Opis strony

Kadencja Rady Miasta i Gminy Margonin 2014-2018

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2948
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-11-29 08:32