Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Margonin

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.margonin.pl

Treść strony

Skład Rady Miasta i Gminy Margonin - kadencja 2018-2023

Przewodniczący Rady

Jerzy Staniewski
tel. 512 061 769
e-mail: jerzy.staniewski@rada.margonin.pl

Wiceprzewodniczący Rady

Barbara Kończak
tel. 500 243 571
e-mail: barbara.konczak@rada.margonin.pl

Rafał Gimzicki
tel. 512 061 780
e-mail: rafal.gimzicki@rada.margonin.pl

Radni

Mariusz Bachorski
tel. 512 061 776
e-mail: mariusz.bachorski@rada.margonin.pl

Tomasz Gorkowski
tel. 512 061 766
e-mail: tomasz.gorkowski@rada.margonin.pl

Grzegorz Gręda
tel. 512 061 779
e-mail: grzegorz.greda@rada.margonin.pl

Teresa Koźlarek
tel. 512 061 764
e-mail: teresa.kozlarek@rada.margonin.pl

Mirosław Leśko
tel. 500 243 519
e-mail: miroslaw.lesko@rada.margonin.pl

Maria Miler
tel. 512 061 767
e-mail: maria.miler@rada.margonin.pl

Adam Rogacki
tel. 512 061 760
e-mail: adam.rogacki@rada.margonin.pl

Danuta Strychalska
tel. 512 061 768
e-mail: danuta.strychalska@rada.margonin.pl

Anna Twardowska
tel. 512 061 765
e-mail: anna.twardowska@rada.margonin.pl

Arleta Wegner
tel. 512 061 770
e-mail: arleta.wegner@rada.margonin.pl

Jolanta Zmudzińska
tel. 665 297 117
e-mail: jolanta.zmudzinska@rada.margonin.pl

Andrzej Zmudziński
tel. 512 061 777
e-mail: andrzej.zmudzinski@rada.margonin.pl

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Maćkowiak
    data wytworzenia: 2018-11-29
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2018-11-29 08:55
  • zmodyfikował: Krzysztof Maciejewski
    ostatnia modyfikacja: 2022-01-17 08:11

Opis strony

Kadencja Rady Miasta i Gminy Margonin 2018-2023

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3673
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-01-17 08:11