Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Margonin

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.margonin.pl

Treść strony

Komisja rady ds. budżetu, finansów i planowania - 2018-2023

  1. Mariusz Bachorski
  2. Tomasz Gorkowski
  3. Teresa Koźlarek
  4. Adam Rogacki
  5. Jolanta Zmudzińska - Przewodnicząca
  6. Andrzej Zmudziński

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Maćkowiak
    data wytworzenia: 2018-11-29
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2018-11-29 08:40
  • zmodyfikował: Krzysztof Maciejewski
    ostatnia modyfikacja: 2021-12-03 08:26

Komisja rady ds. społecznych i rolniczych - 2018-2023

  1. Mariusz Bachorski
  2. Grzegorz Gręda
  3. Mirosław Leśko
  4. Danuta Strychalska - Przewodnicząca
  5. Arleta Wegner
  6. Anna Twardowska

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Maćkowiak
    data wytworzenia: 2018-11-29
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2018-11-29 08:41
  • zmodyfikował: Krzysztof Maciejewski
    ostatnia modyfikacja: 2021-12-03 08:28

Komisja Rewizyjna - 2018-2023

  1. Grzegorz Gręda
  2. Maria Miler
  3. Danuta Strychalska
  4. Arleta Wegner - Przewodnicząca
  5. Anna Twardowska
  6. Andrzej Zmudziński

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Maćkowiak
    data wytworzenia: 2018-11-29
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2018-11-29 08:38
  • zmodyfikował: Krzysztof Maciejewski
    ostatnia modyfikacja: 2021-12-03 08:25

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - kadencja 2018-2023

  1. Grzegorz Gręda
  2. Teresa Koźlarek – Przewodnicząca
  3. Mirosław Leśko
  4. Maria Miler
  5. Adam Rogacki
  6. Jolanta Zmudzińska

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Joanna Koczorowska
    data wytworzenia: 2021-12-02
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2021-12-03 08:32

Komisja statutowa - 2018-2023

  1. Teresa Koźlarek
  2. Mirosław Leśko
  3. Adam Rogacki- Przewodniczący
  4. Danuta Strychalska
  5. Arleta Wegner
  6. Anna Twardowska

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Maćkowiak
    data wytworzenia: 2018-11-29
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2018-11-29 08:42
  • zmodyfikował: Krzysztof Maciejewski
    ostatnia modyfikacja: 2021-12-03 08:31

Opis strony

Kadencja Rady Miasta i Gminy Margonin 2018-2023

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3729
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-12-03 08:32