Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Margonin

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.margonin.pl

Treść strony

Komisja statutowa - 2018-2023

  1. Teresa Koźlarek
  2. Mirosław Leśko
  3. Adam Rogacki- Przewodniczący
  4. Danuta Strychalska
  5. Arleta Wegner
  6. Anna Twardowska

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Maćkowiak
    data wytworzenia: 2018-11-29
  • opublikował: Krzysztof Maciejewski
    data publikacji: 2018-11-29 08:42
  • zmodyfikował: Krzysztof Maciejewski
    ostatnia modyfikacja: 2021-12-03 08:31

Rejestr zmian

  • zmieniono 2021-07-06 13:18 przez Krzysztof Maciejewski: Aktualizacja. Autor informacji: Joanna Koczorowska, 2021-07-06
  • zmieniono 2021-12-03 08:31 przez Krzysztof Maciejewski: Aktualizacja. Autor informacji: Joanna Koczorowska, 2021-12-02.

« wstecz

Opis strony

Kadencja Rady Miasta i Gminy Margonin 2018-2023

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3730
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-12-03 08:32